Samodzielny/a Księgowy/a
ID pracovnej pozície
67808
Uverejnené
22-Jún-2022
Servisná linka
Advisory Segment
Typ práce
Plný úväzok
Oblasti záujmu
Účtovníctvo/Financie
Miesto/a
Warsaw - Mazowieckie - Poland

CBRE Advisory (CBRE sp. z o.o.) to polska spółka, część CBRE Group, Inc.- największej na świecie firmy świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

Nasza siedziba mieści się w budynku Warsaw UNIT w Warszawie, przy rondzie Ignacego Daszyńskiego 1.

OPIS STANOWISKA:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego,
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Analiza kont księgowych,
  • Przygotowywanie kwartalnych raportów finansowych, rocznych sprawozdań finansowych oraz innych zestawień i analiz,
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi (klienci, urzędy),
  • Kalkulowanie podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych i innych,
  • Przygotowywanie sprawozdań NBP i GUS,
  • Wprowadzania płatności do banku,
  • Współpraca z audytem i urzędami
  • Nadzorowanie pracy asystenta lub młodszego księgowego,
  • Aktywny udział przy wdrażaniu systemu księgowego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2),
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w fimie z sektora nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców,
  • Znajomość standardów Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (IFRS) będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy  i możliwościami działania na szeroką skalę – w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.

  • Pakiet świadczeń:
  • Prywatna opieka zdrowotna – w tym 70% zniżki na usługi stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma MyBenefit
  • People Power – program wellbeingowy (w tym konsultacje psychologiczne)
  • Pilotażowy program skróconego tygodnia pracy – 38h tygodniowo
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny i w Wigilię oraz Sylwestra
  • Płatny program poleceń dla pracowników
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w standardzie ESG z owocami i pyszną kawą
  • Rozwój i szkolenia: m.in. globalny program doskonalenia kompetencji przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap &Share oraz dofinansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów
  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE w tym CSRowych
  • Krótszy dzień pracy w piątki w czasie wakacji