Konsultant ds. Pozyskiwania Gruntów (Katowice)
ID de la Vacante
64920
Publicado
10-May-2022
Línea de servicio
Advisory Segment
Tipo de función
Tiempo Completo
Ubicaciones
Katowice - Slaskie - Poland
CBRE Advisory (CBRE sp. z o.o.) to polska spółka, część CBRE Group, Inc.- największej na świecie firmy świadczącej usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracowników (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywne poszukiwanie przemysłowych terenów inwestycyjnych
Wyjazdy służbowe w celu poszukiwania klientów i pozyskiwania nowych projektów
Realizacja bieżących zleceń sprzedaży oraz zakupu przemysłowych terenów inwestycyjnych oraz udział w pozyskiwaniu nowych zleceń / projektów
Analizowanie planów zagospodarowania przestrzennego oraz studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego pod kątem identyfikacji terenów inwestycyjnych na potrzeby lokalizacji dla obiektów magazynowo-przemysłowych
Przeprowadzania inspekcji nieruchomości z potencjalnymi nabywcami
Aktualizowanie i utrzymywanie informacji w bazach danych działu powierzchni magazynowych, w zależności od aktualnych potrzeb (dane kontaktowe, informacje o podmiotach, dane o dostępnych terenach inwestycyjnych itp). Generowanie i opracowywanie standardowych i doraźnych raportów i prezentacji w oparciu o bazę danych w miarę potrzeb
Prowadzenie negocjacji biznesowych
Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
Utrzymywanie regularnych kontaktów z właścicielami przemysłowych terenów inwestycyjnych.
Regularne przygotowywanie i przedstawianie prezentacji dotyczących rynku nieruchomości oraz materiałów marketingowych klientom
Tworzenie i realizacja indywidualnego biznesplanu (Business Development Plan)
Regularna aktualizacja informacji dotyczących prowadzonych działań tj. Managed Brokerage Plan
Monitorowanie rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych i udział w przygotowywaniu raportów rynkowych

WYMAGANIA:
Ukończone studia wyższe, preferowany kierunek: gospodarka przestrzenna bądź pokrewne
Doświadczenie w sprzedaży obiektów bądź terenów przemysłowych
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z właścicielami terenów inwestycyjnych, centrami obsługi inwestora, władzami lokalnymi itp.
Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom C1
Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
Dołączając do CBRE możesz być pewny, że będziesz pracować w światowej klasy zespole i zawsze będziesz mieć ten zespół za sobą. Będziesz mieć wolność w wyborze własnej ścieżki, i pamiętaj, że ważne dla nas jest nie to jak długo z nami pracujesz, ale jak skutecznie. Już teraz dołącz do firmy #1 na światowym rynku nieruchomości komercyjnych.
Pakiet świadczeń:
Prywatna opieka zdrowotna – w tym 70% zniżki na usługi stomatologiczne
Ubezpieczenie na życie
Platforma MyBenefit
People Power – program wellbeingowy (w tym konsultacje psychologiczne)
Pilotażowy program skróconego tygodnia pracy – 38h tygodniowo
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Dodatkowy dzień wolny na urodziny i w Wigilię oraz Sylwestra
Płatny program poleceń dla pracowników
Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w standardzie ESG z owocami i pyszną kawą
Rozwój i szkolenia: m.in. globalny program doskonalenia kompetencji przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap &Share oraz dofinansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów
Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE w tym CSRowych
Krótszy dzień pracy w piątki w czasie wakacji