Valuer
Job ID
79985
Posted
05-Aug-2022
Service line
Advisory Segment
Role type
Full-time
Areas of Interest
Valuations/Appraisal
Location(s)
Bratislava '- Bratislavsky kraj - Slovakia
Oceňovanie nehnuteľností je základom každého finančného rozhodnutia ako u investorov, tak aj u nájomcov, či majiteľov budov. Poznanie aktuálnej trhovej hodnoty nehnuteľnosti je kľúčové pre každý biznis. Náš valuačný tím rozumie ekonomickým, realitným aj ďalším faktorom, ktoré ovplyvňujú hodnotu nehnuteľností, vďaka čomu sú naše služby prínosom v rozhodovacom procese našich klientov.
Valuačný tím zabezpečuje ocenenie všetkých typov komerčných a rezidenčných nehnuteľností, developerských pozemkov, či projektov vo výstavbe v súlade s The Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS), International Valuation Standards (IVS) a International Financial Reporting Standards (IFRS).

Neočakávame rozsiahle skúsenosti na rovnakej úrovní, či hlbokú znalosť štandardov uvedených vyššie - je však potrebné, aby ste mali skúsenosti s finančnými analýzami, prípadne real estate sektorom. V CBRE vám poskytneme podporu pod vedením našich skúsených kolegov. 
Úlohy, za ktoré budete zodpovedať zahŕňajú:

Príprava a pomoc so všetkými činnosťami spojenými s vypracovaním ocenení komerčných nehnuteľností  a pozemkov v súlade s štandardmi RICS.

Vypracovanie štúdií a trhových analýz pre účely oceňovania komerčných, rezidenčných nehnuteľností a rozvojových nehnuteľností v sprievode seniorných členov tímu.

Vyhľadávanie a analýza porovnateľných transakcií (comparable evidence) pre potreby ocenení.

Obhliadky oceňovaných nehnuteľností a pozemkov

Aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou
Vynikajúca znalosť MS Excel
Metodický prístup so silným zameraním na detail, presnosť, kontrolu správnosti údajov
Koncepčné a analytické myslenie
Orientácia na trhu komerčných nehnuteľností výhodou
Spoľahlivosť a vytrvalosť
Výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti
Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu