Financial Analyst
Job ID
74572
Posted
07-Jul-2022
Service line
Advisory Segment
Role type
Full-time
Areas of Interest
Accounting/Finance
Location(s)
Warsaw - Mazowieckie - Poland
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przygotowanie budżetów kosztów eksploatacji oraz budżetu przychodowego dla nieruchomości
  • Nadzór i raportowanie realizacji budżetów przychodowych i kosztowych (system miesięczny i kwartalny)
  • Przygotowanie rozliczenia kosztów eksploatacyjnych nieruchomości
  • Prognozowanie i analiza wysokości kosztów oraz przychodów nieruchomości
  • Przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji dot. danych finansowych i komercyjnych nieruchomości
  • Weryfikacja poprawności zapisów księgowych
  • Udział w spotkaniach z klientem zewnętrznym

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub zarządzania
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel, mile widziana znajomość VBA
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy  i możliwościami działania na szeroką skalę – w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.
Pakiet świadczeń:
Prywatna opieka zdrowotna – w tym 70% zniżki na usługi stomatologiczne
Ubezpieczenie na życie
Platforma MyBenefit
People Power – program wellbeingowy (w tym konsultacje psychologiczne)
Pilotażowy program skróconego tygodnia pracy – 38h tygodniowo
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Dodatkowy dzień wolny na urodziny i w Wigilię oraz Sylwestra
Płatny program poleceń dla pracowników
Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w standardzie ESG z owocami i pyszną kawą
Rozwój i szkolenia: m.in. globalny program doskonalenia kompetencji przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap &Share oraz dofinansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów
Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE w tym CSRowych
Krótszy dzień pracy w piątki w czasie wakacji