Assistant
Job ID
72905
Posted
23-Jun-2022
Service line
Advisory Segment
Role type
Full-time
Areas of Interest
Accounting/Finance, Administrative, Property Management
Location(s)
Gdansk - Pomorskie - Poland

CBRE Advisory (CBRE sp. z o.o.) to polska spółka, część CBRE Group, Inc.- największej na świecie firmy świadcząca usługi w zakresie nieruchomości i inwestycji, z przychodami w 2018 w wysokości 21,3 mld USD i ponad 90 000 pracownikami (bez podmiotów powiązanych). 480 biur (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie obsługuje inwestorów i najemców. Usługi CBRE obejmują transakcje i zarządzanie projektami; zarządzanie własnością; zarządzanie inwestycjami; wycenę; leasing nieruchomości; doradztwo strategiczne; sprzedaż nieruchomości; usługi hipoteczne i usługi deweloperskie.

OPIS STANOWISKA:

  • Sprawdzanie i przygotowywanie analiz i prognoz finansowych
  • Przygotowywanie materiałów doradczych dla potencjalnych klientów;
  • Analiza umów najmu pod kątem zgodności wynegocjowanych warunków finansowych
  • Aktualizacja danych o klientach w systemie ClientIQ;
  • Uczestniczenie w wyszukiwaniu nieruchomości odpowiadających wymaganiom klientów Pracodawcy;
  • Uczestniczenie wspierające w spotkaniach negocjacyjnych, prezentacjach ofert;
  • Procesowanie płatności w tym uzyskiwanie numeru JOB, współpraca przy przygotowywaniu Pipeline, przygotowywaniu dokumentu Invoice Request i listy Accruali;
  • Koordynacja spraw związanych z podpisywaniem umów z klientami Działów, umów o zachowaniu poufności, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa finansowego oraz wypełnianie innych zobowiązań określonych w Polityce przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz RODO;
  • Wspieranie pracowników w ich codziennych obowiązkach, a w szczególności w organizacji podróży służbowych, szkoleń , rozliczanie kosztów, obsłudze korespondencji;
  • Przygotowywanie broszur informacyjnych (Property Particulars);

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum - licencjat, preferowane pełne wyższe – prawo, ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, zarządzanie
  • Zainteresowanie i chęć kontynuacji kariery w branży doradczej w międzynarodowym środowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność logicznego myślenia i przygotowywania analiz finansowych
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. poziom B2
  • Biegła znajomość Excel
OFERUJEMY:
W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy  i możliwościami działania na szeroką skalę – w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.
Pakiet świadczeń:
  • Prywatna opieka zdrowotna – w tym 70% zniżki na usługi stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma MyBenefit
  • People Power – program wellbeingowy (w tym konsultacje psychologiczne)
  • Pilotażowy program skróconego tygodnia pracy – 38h tygodniowo
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny i w Wigilię oraz Sylwestra
  • Płatny program poleceń dla pracowników
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w standardzie ESG z owocami i pyszną kawą
  • Rozwój i szkolenia: m.in. globalny program doskonalenia kompetencji przywódczych People Manager Excellence, regionalny program mobilności Swap &Share oraz dofinansowanie zewnętrznych certyfikacji i studiów
  • Udział w imprezach sponsorowanych przez CBRE w tym CSRowych
  • Krótszy dzień pracy w piątki w czasie wakacji